Rikard og Ida i Ekta miljøpatrulje rydder i strandkanten.
Torgeir Henden
Flere avdelings- og virksomhetsledere i kommunen melder om god ferievikardekning. 1. april er søknadsfristen for de fleste stillingene, men bolig- og miljøtjenesten forlenger fristen til ut mai for å gi muligheten til å få flere med på laget.
– Vi mangler omtrent 20 ferievikarer i bolig- og miljøtjenesten, sier virksomhetsleder Marit Elin Hansen. Hun har kalt inn fem personer til samtale, men oppfordrer flere til å søke.
Arbeidet i bolig- og miljøtjenesten handler om å gi støtte og omsorg til mennesker med nedsatt funksjonsevne. Som ferievikar vil du kunne bidra til en trygg og god hverdag ved å tilrettelegge for aktiviteter og sosialt samvær, hjelpe til med måltider og daglige gjøremål, samt sørge for at brukerne får den støtten de trenger.
Se oversikt - søk nå!
Meld deg på nyhetsbrev
Tidligere sendte nyhetsbrev