Ordførerens kalender og kontaktinformasjon

Sist oppdatert 11. juni 2019 08:33

Telefon: 52857423/48003828

e-post: jni01@karmoy.kommune.no

Telefon: 52857427 / 90522125
E-post: lmk01@karmoy.kommune.no

Telefon: 52857422 / 21 / 19
E-post: valg@karmoy.kommune.no

 

 

Uke 23 (11.06 – 16.06) Kl. Avtale
Mandag Andre pinsedag
Tirsdag 10:00 – 11:00

11:00 – 12:30

13:30 –

Eiermøte HNP

Generalforsamling Haugaland Kraft

Offisiell åpning – Haugesund Cargo Terminal, Husøy

Onsdag 08:30 – 10:00

10:15- 11:30

12:00 – 14:00

Møte

Møte med rådmann, stabssjef og varaordfører

Næringsforeningen Haugaland

Torsdag 08:30- 09:00

10:00 – 12:00

12:00 – 15:00

12:00 – 13:30

Vg1 Elever fra Åkrehamn Vgs.

Nordvegen historiesenter

Styremøte IKA

Åpning av utescene – Sentrumsparken Åkrehamn

Fredag
Lørdag
Søndag

 

 

 

Uke 22 (03.06 – 09.06) Kl. Avtale
Mandag 08:30-12:00

12:00 – 13:30

16:00

18:00-20:00

Haugesund Lufthavn Karmøy

Mandagsmøte med rådmann, stabssjef og politisk ledelse

Formannskapsmøte

Nytt kulturhus

Tirsdag 13:00 – 14:30 Lunsjmøte destinasjonsselskapet
Onsdag 08:00 – 10:15

10:30-11:30

Au-møte Haugaland Vekst

Møte: 134 Bakka/Husøy

Torsdag 08:30-11:30

12:30-14:00

Karmøylekene

Næringsforeningen Haugaland

Fredag 10:00- 13:00

13:00- 14:30

Styringsgruppen – Haugalandspakkken

Møte i styringsgruppen Sykkelbyen Haugesund – Karmøy

Lørdag 13:00 – 15:00 Politisk debatt – Kopervik festivalen
Søndag

 

 

 

 

Uke 21 (27.05. – 02.06) Kl. Avtale
Mandag 08.00-13.00

12.00-13.30

13.30-15.30

16.00- 18.30

Tingretten

Mandagsmøte Rådmann, stabssjef og politisk ledelse

Styremøte RRS

Championship play-off final

Tirsdag 08.00-09.00

10.00-12.30

17.00 – 18.00

Hilsen til Round Table på frsnsk

Eldreråd Karmøy /Rogaland fylke

Ordførerens time – biblioteket Kopervik

Onsdag 09.00 – 12.00

13.00 – 15.00

Eiermøte, Karmsund Havn

Møte i eierskapsutvalget

Torsdag Borte
Fredag Borte
Lørdag
Søndag
Uke 21 (20.05-26..05) Kl. Avtale
Mandag 12.00-13.30

16.00 –

Mandagsmøte – Rådmann, Stabsjef og politisk ledelse

Formannskap, valgstyre, klagenemnd

Tirsdag 10.00-11.30

14.00-15.00

Nøkkeltall ungdata

 

Møte med Nilsen

Onsdag 10.30-12.30

14.00-16.00

Kontaktmøte med Statens Vegvesen

Årets jubilanter

Torsdag 08.30-13.00

14.00-16.30

19.00-21.00

Barnas kommunestyre

Offisiell åpning FV511
Åsebøen – Stangaland

Utdeling – Drømmestipend 2019

Fredag 17.00-18.30 Korstevne
Lørdag
Søndag 11.00-13.00 Offisiell åpning  – Barnas Turnfestival 2019

 

Uke 20 (13.05-19.05) Kl. Avtale
Mandag 12.00-13.30

18.00 –

Mandagsmøte – Rådmann, stabssjef og politisk ledelse

 

Kommunestyremøte

Tirsdag 09.00-11.30

10.30-12.00

Kurs i ny kommunelov  – streaming

KVOS – 17. maifeiring

Onsdag 09.00-13.30

17.00-18.30

Lund & Co

Karmøy Svømmeklubb

Torsdag 09.00-15.00 Naboprat
Fredag Gratulerer med dagen ! Gratulerer med dagen !
Lørdag Vielse
Søndag

 

 

Uke 19 (06.05 – 12.05) Kl. Avtale
Mandag Hele dagen Møte – Haugaland Vekst
Tirsdag 11.00-13.30

18.00 – 20.00

Møte – Haugaland Vekst

Heart Caféen Skudeneshavn

Foreldremøte, Åkra Skole (FAU)

Onsdag 09:15 – 12:15

13:00- 14:30

Frigjørings- og veterandagen

Haugesunds Avis

Torsdag 09:00-12.00

11.00 – 13.00

13.30-14.00

Eiermøte

Foredrg – – Bedehuset Skudeneshavn

Næringsavdelingen

Fredag 09.00- 12.00

12.00 – 13.00

Hele stillinger – muligheter

Karmøy Svømmeklubb

Lørdag 14.00 – 15.00 Avduke minneplate – Frithjof Øvrebø
Søndag

 

 

Uke 18 (29-04 – 05.05.) Kl. Avtale
Mandag 12:00 – 13:00

14:30- 16:00

16:00 –

Mandagsmøte – Rådmann, Stabssjef og politisk ledelse

Gruppemøte formannskapet

Formannskapet og valgstyre

Tirsdag 09:00-15:00

17:00-18:00

Regionrådsmøte, Haugaland Vekst

Ordførerens time – Biblioteket – Norheim

Onsdag Arbeidernes dag
Torsdag 14:00- 15:30 Åpne turløype – Kopervik Rotaryklubb
Fredag 10:30- 12:00

11:30 – 13:30

Haugaland Vekst – orientering fylkespolitikk

Flyruteutvikling

Lørdag
Søndag
Uke 17 (22.04-28.04) Kl. Avtale
Mandag God påske :-) God påske :-)
Tirsdag 09:00-11:00

17:00 – 20:00

Orienterings- og arbeidsmøte Husøy Havn

Strandryddeaksjon

Onsdag 08:30-09:30

09:30-10:30

11:00-13:00

12:15-14:00

Møte vedrørende båtrute, Bjelland

T.O. Lohne

Fotografering

Planforum

Torsdag 09:00-16:00

09:00-10:00

12:00-16:30

13:00-14:00

14:30- 15:30

16:00-18:00

18:30-20:30

 

 

Innovasjonskonferanse

Møte om utvidelse

Havnerådsmøte

Gjennomgang av referat fra oppstartsmøte gnr/bnr 115/31

Oppstartsmøte endring i godkjent reguleringsplan 541 bnr/gnr 115/31

Wee

Folkemøte- omkjøringsvegen

Fredag 09:00-12:00

12:00-13:30

Representantskapsmøte

Strategimøte

Lørdag 08:00-09:00 Åkra – Lura
Søndag 09:30-14:00 Vårspretten 2019 – Røyningsbu

 

Uke 16 (15.04-21.04) Kl. Avtale
Mandag 12:00-13:30 Møte med ordførerne i Haugesund og Tysvær
Tirsdag God påske
Onsdag God påske
Torsdag God påske
Fredag God påske
Lørdag God påske
Søndag God påske
Uke 15 (08.04-14.04) Kl. Avtale
Mandag Hele dagen Ordførerkonferanse
Tirsdag 10.00-12.30

12:00-14:00

14:30-16:00

Møte i Statnett

Sjakkturnering og lunsj – MO-senteret

Strategiutvalget

Onsdag 10:00-12:00

13:000-14:00

Politiråd

Båtrute Bjelland

Torsdag 08:00-09:00

18:00-20:00

Haugaland Brann og redning

Vea skole 100 årsjubileum – Storhall Karmøy

Fredag
Lørdag
Søndag

 

Uke 14 (01.04 – 07.04) Kl. Avtale
Mandag 12:00 – 13:30

14:30-16:00

16:00 –

19:00 – 21:00

Mandagsmøte – Rådmann, stabssjef og politisk ledelse

Gruppemøte, formannskapet

Formannskapsmøte

Debattmøte – Norheim Kirke

Tirsdag 08:00 -15:00 Nasjonal konferanse selvmordsforebygging i Stavanger
Onsdag 08:00-16:00 NyttBlikk – helhetskultur
Torsdag Hele dagen Landsmøte Arbeiderpartiet
Fredag Hele dagen Landsmøte Arbeiderpartiet
Lørdag Hele dagen Landsmøte Arbeiderpartiet
Søndag Hele dagen Landsmøte Arbeiderpartiet

 

Uke 13 (25.03 – 31.03) Kl. Avtale
Mandag 10.00-10.30

11.00-12.30

13.00-14.00

18.00 —

Telefonsamtale

Generalforsamling ASKI

Mandagsmøte med rådmann, stabssjef og politisk ledelse

Kommunestyret

Tirsdag 09.00-10.00

10.00-10.30

11.00-13.00

15.00-17.30

Møte ordførerens kontor – innbygger

Møte med Utvik

Foredrag – Håvik

Gassco/Shjøtt-Pedersen/ordførerkandidater

Onsdag 12.00 – 15.30

19.00-20.30

Menn i helse

Historiesenteret

Torsdag 08.30-11.30

10.00-13.30

13.00-14.30

15.30-16.30

 

AU-møte – Haugaland Vekst

Haugalandspakken

Møte i styringsgruppen i Sykkelbyen Haugesund-Karmøy

Årsmøte EnergiRike

Fredag 08.00-09.00

09.30-15.30

18.30-23.00

19.00-21.00

Møte med Helse Fonna

Vegmøte – Tysvær

Oldermannslauget – Åkra IL

«De glade 60 og 70 årene»

Lørdag 15.00-17.00 Avaldsnes – Lillestøm
Søndag 19.30-21.30 «Vi har ingen å miste» – Else Kåss Furuseth

 

UKE 12 (18.03-24.03) Kl.  Avtale
Mandag 12.00-13.00

13.00-13.30

13.30 – 15.30

Telefonkonferanse mellom Tysvær, Karmøy og advokat Lund

Mandagsmøte med rådmann, stabssjef og politisk ledelse

Møte i Eierskapsutvalget

Tirsdag 11.00-12.30

17.00-18.00

Møte med Karmøy Lensmannskontor

Ordførerens time – Biblioteket – Skudeneshavn

Onsdag 11.00-14.00

17.30-18.30

19.00-21.00

Jobblunsj – KVOS

Kontroll- og kvalitetsutvalget

Karmøy Hagelag 50 år

Torsdag 10.00-11.30

12.00-13.30

18.30-20.30

Offisiell åpning – EKTA

Strandryddeaksjon 2019

Ekspropriasjon, berørte parter Åkrehamn

Fredag 10.00-11.00

11.30-16.00

Samtale – vielse

Eiermøte hos Haugaland Kraft AS

Lørdag
Søndag

 

UKE 11 (11.03-17.03) Kl.  Avtale
Mandag 08:00-

 

12:00-13:30:

13:30-15:30:

16:00:

 

20:30:

Tingretten

 

Mandagsmøte med rådmann, stabssjef og politisk ledelse

Befaring Øya-/Holma-/ Vikavegen

Formannskapsmøte

 

Espira

Tirsdag Hele dagen Tingretten
Onsdag 08:00- Tingretten
Torsdag 08:00- Tingretten
Fredag 08:00-

13:30-15:00

19:00-21:00

Tingretten

Offisiell åpning av LÅMØ

Lansering av dokumentaren om Busserulls

Lørdag
Søndag
Med forbehold om at endringer kan forekomme.

 

Uke 10
Mandag 04.03  -søndag 10.03
Kl.  Avtale
Mandag Borte fra jobb pga. sykdom alle avtaler avlyst Fast mandagsmøte med rådmann, stabssjef og politisk ledelse utgår. Møte i Eierskapsutvalget utgår.
Tirsdag Borte fra jobb pga. sykdom alle avtaler avlyst Nabopratmøtet utgår.
Onsdag Borte fra jobb pga. sykdom alle avtaler avlyst Styremøtet i IKA utgår
Torsdag 09:00-12:30

09:00- 10;00

Elevreferansegruppe

Menn i helse – info ordfører

Fredag 18:30-20:30 Internasjonal kvinnedag «Frekk»
Lørdag 09:00 – 12:00 Rotarykonferanse – offisiell åpning
Søndag
Med forbehold om at endringer kan forekomme.

 

Uke 9

Mandag 25.02 – søndag 03.03.

Kl. Avtale
Mandag Hele dagen Krakow
Tirsdag 17.00 Ordførerens time biblioteket på Åkra
Onsdag 13.00 – 14.00

14.15 – 15.15

15.30 – 16.30

Planlegging Barnas kommunestyre 2019

Krigsseilermonument – møte med Eik-Nes

Strategiutvalget Karmøy Arbeiderparti

Torsdag
Fredag 17.00

19.00 – 21.00

 

Hyttå

«De glade 60 og 70 årene»

Lørdag Hyttå
Søndag 15.00 Middag
Med forbehold om at endringer kan forekomme.

 

Uke 8
kl. Avtale
Mandag 08:00 – 10:00

10:00-11:00

12:00-13:30

16:00-

18:30-20:30

Møte i eierskapsutvalget

Åkra gml. kirke 200 årsjubileum

Mandagsmøte – Rådman, Stabssjef og politisk ledelse

Formannskapsmøte

Skudeneshavn Næringsforening

Tirsdag 10:30- 14:30 Dialogmøte med Fylkesmannen og Karmøy barneverntjeneste
Onsdag 09:00-11:30

kl. 13:30-17:30

Mekling kommunedelplaner for Kopervik, Åkrehamn og Skudeneshavn

Sleipner forberedelsesmøte

Torsdag kl. 10:00-11:00

kl. 12:00

Oddbjørn Eikil

Carnival Corporation

Fredag kl. 08.00-12.00 Partnerkonferanse, NCEC
Lørdag
Søndag

 

Uke 7
Dag Kl. Avtale
Mandag 10:00-14:00

12:00-13:30

17:20-17:50

18:00-

Styreseminar Aski AS

Fast mandagsmøte med rådmann, stabssjef og politisk ledelse

Møte med gruppelederne – tiltak for valgdeltagelse (formannskapssalen)

Kommunestyremøte

Tirsdag 10:00-11:30 Eiermøte KLP
Onsdag Hele dagen Strategikonferanse
Torsdag 09:00-10:00 Møte vedrørende eiendom i Skudeneshavn
Fredag Kl. 09:00- 15:00 Regionrådsmøte, Haugaland Vekst
Lørdag Kl. 11:00-13:00 Åpne – Stevne for Karmøy Helsesportslag
Søndag

 

 

Uke 6
Dag Kl. Avtale
Mandag 08:30-12:00:

12:00-13:00

Utdeling av Beintøft premier

Fast mandagsmøte med rådmann/stabsjef og politisk ledelse.

Tirsdag 09:30-11:30

12:00-15:00

Strategisk drøfting mht. Haugaland Vekst.

Topplederlunsj – EnergiRike

Onsdag 10:30- 12:00

12:00-13:30

13:30- 15:00

17:00-20:00

DNB Åkrehamn Vekst ønsker velkommen til lunjsmøte

Møte vedrørende byutviklingsplaner

Holmen/Øyavegen

Åpent møte – frivilligheten i Karmøy

Torsdag 12:00-13:00 Gravdal
Fredag
Uke 5
Dag Kl. Avtale
Mandag 16:00 Formannskapsmøte
Tirsdag 08:00-09:30

10:00-11:00

12:00-13:00

15:00-16:00

17:00-18:00

Møte med Kystverket ang. Makaniprosjetket

Avaldsnes Elite

Intervju – elever Stangaland Ungdomsskole

Vurdering av Bufdir-søknader

Ordførerens time

Onsdag 11:30-13:00 Møte – NCEC – Biogass Haugalandet
Torsdag 10:00-11:00 Avklaringsmøte 24/7- bygget
Fredag Kl. 08:30 – 14:00 Utdeling av beintøft preimer
Uke 4
Dag Kl. Avtale
Mandag 12:00

14:00

Generalforsamling Haugaland Næringspark AS

Vurdering av Bufdir Søknader

Tirsdag
Onsdag 11:30

13:00

Møte med Rådmann/stabsjef og politisk ledelse

Møte vedrørende fotgjengerfelt

Torsdag 09:00-11:30

19:00

AU, Haugaland Vekst

«Byen vår Kopervik» – belysning av paviljong

Fredag

 

 

Uke 3
Dag kl. Avtale
Mandag Bortreist Saarang World Fest 2019, Madras India
Tirsdag Bortreist Saarang World Fest 2019, Madras India
Onsdag kl. 09.00 – 11.00

Kl. 09.00-16.00

Yrkesmessen (Haugaland Vekst)

Naboprat – Karmøy, Tysvær, Haugesund

torsdag kl. 11.00-14.00 Utvidet møte om tusenårsstedet Avaldsnes
fredag kl. 09.00-10.30
kl. 11.00-12.30
kl. 13.00-16.00
Befaring Vindmøller – Storøy
Møte hos WPA på Husøy
Møte med Karmøy fabrikker
Uke 2
Dag kl. Avtale
Mandag 08:00-10:00

11:00-12:00

12:30-13:00

Eiermøte HNP/Styremøte HK

Kulturhus i Karmøy

Filmopptak

Tirsdag BORTREIST Saarang World Fest 2019, Madras India
Onsdag BORTREIST Saarang World Fest 2019, Madras India
Torsdag BORTREIST Saarang World Fest 2019, Madras India
Fredag BORTREIST Saarang World Fest 2019, Madras India

 

 

Uke

1

Dag

kl. Avtale
Mandag
Tirsdag
Onsdag 09:00-10:00

12:00-13:30

14:00-15:00

Avklaringsmøte 24/7-bygget

Møte politisk-/admin.ledelse

Møte vedrørende MetCentre

Torsdag
Fredag