Formannskapet

Sist oppdatert 25. november 2019 16:29

Leder: Ordfører Jarle Nilsen (Ap)
Nestleder: Varaordfører Alf Magne Grindhaug(KrF)

Formannskapets medlemmer utgjør også valgstyret og klagenemnda, med noen endringer på varamedlemslisten.

 

MEDLEMMER VARAMEDLEMMER
Jarle Nilsen (Ap)

Svanhild Irene Lygre Andersen (Ap)

Veronika B. Brekke Jakobsen (Ap)

 

  1. Siv J. Storesund
  2. Robin Hult
  3. Inger Elise Netland Kolstø
  4. Stine Karin Bjelland
  5. John K. Holvik
Rune Midtun (FrP)

 

  1. Einar Roald Endresen
  2. Veronica Helen Ørpetvedt
  3. Bente Tjøsvoll
Alf Magne Grindhaug (KrF)
  1. May Synnøve Rygh
  2. Johnny Stangeland
  3. Mads Pedersen
Tor Asle Grønningen (Sp)
  1. Wenche Lindtner
  2. Jens Inge Ve
  3. Ragnar Vikshåland
Odd Magne Hansen (SV)  

  1. Marianne Sol Levinsen (SV)
  2. Nils W. Krog (MDG)
  3. Niklas P. Grindvold (MDG)

 

Tor Kristian Gaard (H)

Randi Wisnæs (H)

Jan Birger Medhaug (H)

  1. Ole Kristian Nilsen
  2. Geir H. Skorpe
  3. Roald Alsaker
  4. Kåre Hatløy
  5. Aase Simonsen
Helge Thorheim (KL)
  1. Susan Elin Borg
  2. Lillian Levik Løndalen
  3. Per Magnus Mannes

 

e-post til formannskapets medlemmer:

Jarle Nilsen <jni01@karmoy.kommune.no>; Svanhild Irene L Andersen <svanhild@gmail.com>; Veronika BB Jakobsen <veronika.brekke.jacobsen@haugnett.no>; Rune Midtun <rune.midtun73@gmail.com>; Tor Asle Grønningen <torasle@hagia.no>; oddhan2402 <oddhan2402@karmoyskolen.no>; Tor Kristian Gaard <torkgaard@hotmail.com>; Randi Wisnæs <randi.wisnaes@gmail.com>; Jan Birger Medhaug <jan.birger.medhaug@gmail.com>; Helge Thorheim <hthorhei@online.no>; Alf Magne Grindhaug <amg02@karmoy.kommune.no>

 

e-post til formannskapets varamedlemmer:

Siv J. Storesund <sivstoresund@hotmail.com>; Robin Hult <Robin.Hult@hydro.com>; Inger Elise Netland Kolstø <inger.elise.kolsto@zalaris.com>; John Holvik <john.holvik@haugnett.no>; Einar Roald Endresen <Einar.Roald.Endresen@politiet.no>; Veronika Helen Ørpetvedt <oerpetvedt@gmail.com>; Bente Tjøsvoll <kunmeg@live.no>; May Synnøve Rygh <msr@karmoy.kommune.no>; Johnny Stangeland <joh-sta@online.no>; Mads Pedersen <madpee@gmail.com>; Wenche Lindtner <wli@karmoy.kommune.no>; Jens Inge Ve <jens.inge.ve@hydro.com>; Ragnar Vikshåland <ragnar.vikshaland@tysver.kommune.no>; Marianne Sol Levinsen <mariannesol1@hotmail.com>; Nils Krog <nilswkrog@gmail.com>; Niklas P. Grindvold <npgdesign@gmail.com>; Ole Kristian Nilsen <ole.nilsen@bsse.no>; Geir Harald Skorpe <geir.harald.skorpe@solstad.no>; Roald Alsaker <roald.alsaker@gmail.com>; Kåre Hatløy <khatloy@haugnett.no>; Aase Simonsen <aase.simonsen@haugnett.no>; susan.elin.borg@gmail.com <susan.elin.borg@gmail.com>; Lillian Levik Løndalen <lillian_1969@hotmail.com>; Per Magnus Mannes <per.magnus.mannes@karmoylista.no>; Stine K. Bjelland <stine_bjelland@hotmail.com>