Medlemmer og varamedlemmer – kommunestyret 2019-2023

KOMMUNESTYRET 2019 – 2023
Parti Navn Adresselinje1 Postnr Poststed Mobil Epost Resultat
Arbeiderpartiet Jarle Nilsen BRÅLEDVEGEN 16 4270 ÅKREHAMN 48003828 jarle.nilsen@karmoy.kommune.no valgt
Arbeiderpartiet Svanhild I. Lygre Andersen HAUGTUNVEGEN 22 5545 VORMEDAL 90874170 svanhild@gmail.com valgt
Arbeiderpartiet Veronika B. Brekke Jakobsen JORUNDVEGEN 25 4270 ÅKREHAMN 93654674 veronika.brekke.jacobsen@haugnett.no valgt
Arbeiderpartiet Siv J. Storesund HULDERVEGEN 9 4260 TORVASTAD 47867866 sivstoresund@hotmail.com valgt
Arbeiderpartiet (innvalgt for Ap) Robin Hult (Senterpartiet) KALVATRÆHAGEN 2 4250 KOPERVIK 91687598 robin.hult@haugnett.no valgt
Arbeiderpartiet John K. Holvik MOLDGROVEGEN 1 4280 SKUDENESHAVN 90727057 john.holvik@haugnett.no valgt
Arbeiderpartiet Stine Karin Bjelland OLAF SIQVELANDS VEG 14 4250 KOPERVIK 99504201 stine_bjelland@hotmail.com valgt
Arbeiderpartiet Kenneth Halleland  Medlem i Høyre f.om. 14.04.22 RØYKSUNDVEGEN 45 5546 RØYKSUND 97090850 kenneth@energilogistikk.no valgt
Arbeiderpartiet Inger Elise Netland Kolstø MELANDVEGEN 35 4265 HÅVIK 92233536 ingerelisekolsto@gmail.com valgt
Arbeiderpartiet Ruth Mariann Hop SOLSTRANDVEGEN 17 D 4250 KOPERVIK 95889879 ruth_mariann_hop@hotmail.com valgt
Arbeiderpartiet Silje Kringlebotten Husebø KROSSNESVEGEN 66 B 5545 VORMEDAL 92654902 siljehusebo@gmail.com  vara
Arbeiderpartiet Svein Aamelfot KARINAÅSEN 53 5545 VORMEDAL 95222728 shaamel@hotmail.com vara
Arbeiderpartiet Aina Budal SLÅTTEBREKKVEGEN 30 4272 SANDVE 93810741 aina_budal@hotmail.com vara
Arbeiderpartiet Odd Mangor Einarsen TUNVEGEN 9 4260 TORVASTAD 97684868 ome@gassco.no vara
Arbeiderpartiet Sølvi Henningsen Røyland SOLÅSVEGEN 6 4280 SKUDENESHAVN 970 72 949 solvroy0706@karmoyskolen.no vara
Arbeiderpartiet Mathilde Hope Nes BRAKEVEGEN 2 4250 KOPERVIK 988 74 666 mathildehopenes@gmail.com vara
Arbeiderpartiet Rhonda Helen Nes Lothe HESTMYRVEGEN 19 A 5542 KARMSUND rhonda_nes@hotmail.com vara
Arbeiderpartiet Rune Kristiansen AUSTRE KARMØYVEG 299 4250 KOPERVIK 91301972 rune.kristiansen@fellesforbundet.org vara
Arbeiderpartiet Thor Otto Lohne VELDEVEGEN 61 4262 AVALDSNES 48031283 th-lohne@online.no vara
Arbeiderpartiet Svein Hegland LEGDEVEGEN 17 4265 HÅVIK 95088020 svein@avldsnes.no vara
Arbeiderpartiet Tor Magne Johannessen SØRHÅLANDVEGEN 53 4280 SKUDENESHAVN 90178594 vara
Arbeiderpartiet Jarle “Sira” Nilsen NORDRE ÅDLANDSVEG 6 4270 ÅKREHAMN 92045922 jarle.nilsen@haugnett.no vara
Arbeiderpartiet Gunn Elise Aarsand Dale ØYAVEGEN 89 4270 ÅKREHAMN 92815848 gunneliseaad@hotmail.com vara
Fremskrittspartiet Rune Midtun LAHAMMAR 28 D 4280 SKUDENESHAVN 99608495 rune.midtun73@gmail.com valgt
Fremskrittspartiet Veronica Helen Ørpetvedt GRUNNVIKVEGEN 41 4270 ÅKREHAMN  99 00 58 84 oerpetvedt@gmail.com valgt
Fremskrittspartiet Bente Thorsen  FRITATT KST 21.10.2019 valgt
Fremskrittspartiet Bente B. Tjøsvoll HEIMDALBREKKÅ 6 4276 VEAVÅGEN 90628085 kunmeg@live.no valgt
Fremskrittspartiet Øyvind Vaksdal LAHAMMARVEGEN 47 H 5542 KARMSUND 93063529 oyvind.vaksdal@outlook.com valgt
Fremskrittspartiet Geir Aarvik JOMFRUVEGEN 131 5542 KARMSUND 99384619 mail@gamarin.no opprykk  KST 21.10.2019
Fremskrittspartiet Per Inge Sjurseth SMALAVEGEN 26 4270 ÅKREHAMN 95931671 sjurseth@getmano opprykk KST 07.03.22
Fremskrittspartiet Alexander Aarvik JOMFRUVEGEN 131 5542 KARMSUND 90980209 alexander.aarvik@fpu.no vara
Fremskrittspartiet Fredrik Kristoffersen Vedøy SALVØYVEGEN 48 4276 VEAVÅGEN 98 04 40 49 frkve@equinor.com vara
Fremskrittspartiet Kenneth Lodden TOSTEMVEGEN 190 4270 ÅKREHAMN 90584034 kenneth.lodden@biomar.no vara
Fremskrittspartiet Monika Håstø LAHAMMAR 28 D 4280 SKUDENESHAVN 976 61 041 monster.momi@gmail.com vara
Fremskrittspartiet Oddvar J. Aarvik AUSTRE KARMØYVEG 91 4250 KOPERVIK 92855238 o-aarvik@online.no vara
Fremskrittspartiet Bjørn Hundhammer LAHAMMARVEGEN 12 5542 KARMSUND 95120021 bjorn@hundhammer.no [bjorn@hundhammer.no] vara
Fremskrittspartiet Kari Synnøve Hovden Sandhåland BEITEVEGEN 10 4276 VEAVÅGEN 91121253 kso01@karmoy.kommune.no vara
Fremskrittspartiet Rosella Verar Endresen HESTFARET 55 5541 KOLNES 90510987 roselverar@outlook.com vara  VAL 28.10.19
Fremskrittspartiet Svein Inge Austerheim HESTFARET 86 5541 KOLNES 95190550
Høyre Tor Kristian Gaard LITLABJØRGVEGEN 32 4260 TORVASTAD 97117373 torkgaard@hotmail.com valgt
Høyre Aase Simonsen EIDEVEGEN 66 4250 KOPERVIK 41564831 aase.simonsen@haugnett.no valgt
Høyre Randi Wisnæs MYRDALVEGEN 93 A 4270 ÅKREHAMN 94277525 randi.wisnaes@gmail.com valgt
Høyre Jan Birger Medhaug PLASSVEGEN 15 4270 ÅKREHAMN 90528415 jan.birger.medhaug@gmail.com valgt
Høyre Roald Alsaker NESVEGEN 44 4276 VEAVÅGEN 47860030 roald.alsaker@gmail.com valgt
Høyre Dag Inge Aarhus GRASVEGEN 41 C 4270 ÅKREHAMN 95741729 dagaarhus@hotmail.no valgt
Høyre Kåre Hatløy jr 4276 VEAVÅGEN fritatt
Høyre Ole Kristian Nilsen SPANNHELGELANDVEGEN 11 5542 KARMSUND 90649316 nilsen.kristian.ole@gmail.com valgt
Høyre Geir Harald Skorpe ØSTHUSNESET 76 B 4276 VEAVÅGEN 93676170 geir.harald.skorpe@solstad.com valgt
Høyre Nina Ve Sæbø STØLEN 26 4250 KOPERVIK 40214142 Nina.ve.sebo@skole.rogfk.no opprykk KST 21.06.21
Høyre Inge Jacob Ekornsæter MOKSHEIMÅSEN 98 5545 VORMEDAL 92415799 inge_jacob.ekornsater@getmail.no vara
Høyre Erlend Nilsen SKIPANES 26 4276 VEAVÅGEN 99273118 erlend.nilsen@k-kompetanse vara
Høyre Kristin Davidsen FRIDTJOF NANSENS VEG 61 4250 KOPERVIK 41419751 kristin.davidsen@live.no vara
Høyre Eivind Nordbø GAMLE SANDHÅLANDVEGEN 67 4272 SANDVE 911 02 052 eivinor@hotmail.com vara
Høyre Linn Utseth ØSTREMLIA 26 4250 KOPERVIK 90239756 linnutseth@gmail.com vara
Høyre Benedikte Svendsen KVARTNESVEGEN 20 4276 VEAVÅGEN 41209284 benedikte_svendsen@hotmail.com vara
Høyre Kenneth Ferkingstad GJERDEVEGEN 12 4270 ÅKREHAMN 94020805 k.fe@live.no vara
Høyre André Kidess AUSTBØVEGEN 72 5542 KARMSUND 91870988 andrekidess@gmail.com vara
Høyre Geir Ove Vikshåland PORSHAUGVEGEN 1 4270 ÅKREHAMN 40453335 <ov-viks@online.no vara
Høyre Olav Leirvåg LEIRVÅGVEGEN 21 5546 RØYKSUND 90063757  ol-leirv@online.no vara
Høyre Frode Sørheim HAUGEBERGSVEGEN 7 4270 ÅKREHAMN 91842438 frode@frodsterperformance.no vara
Høyre Kathrine Altern Wathne PER SIVLES VEG 35 4250 KOPERVIK 97177119 kathrinewathne@jump.no
Karmøylista Helge Thorheim SKJERSUNDVEGEN 79 C 4250 KOPERVIK 909 94 549 hthorhei@online.no valgt
Karmøylista Susan Elin Borg SYREVEGEN 191 4280 SKUDENESHAVN 90890809 susan.elin.borg@gmail.com valgt
Karmøylista Lillian Levik Løndalen URVEGEN 10 4276 VEAVÅGEN 47758271 lillian_1969@hotmail.com valgt
Karmøylista Trygve Hagland SØRALAUVEGEN 21 4265 HÅVIK 45603416 thagla@broadpark.no valgt
Karmøylista Tor Inge Melhus STEMVEGEN 6 4280 SKUDENESHAVN 99568192  tor@zeit.no valgt
Karmøylista Per Magnus Mannes MANNESVEGEN 86 4275 SÆVELANDSVIK 45070099 per.magnus.mannes@karmoylista.no valgt
Karmøylista Hans Falnes Ellingsen FALNESVEGEN 35 4280 SKUDENESHAVN 918 21 071 hans.ellingsen@falnes.com.br vara
Karmøylista Tore Olsen VESTRE KARMØYVEG 246 4275 SÆVELANDSVIK 977 90 220 tore.olsen@haugnett.no vara
Karmøylista Knut Tøtlandsmo SANDSGATA 15 4280 SKUDENESHAVN 951 91 816 knut.totlandsmo@haugnett.no  vara
Karmøylista Elisabeth Thorheim SØRE FERKINGSTADVEG 136 4274 STOL 45035848 eth01@karmoy.kommune.no vara
Karmøylista Mette Kvalvik GAMLE SYREVEGEN 16 A 4280 SKUDENESHAVN 92287849 mettekvalvik@hotmail.com vara
Karmøylista Arvid Nornes TRODLASKARVEGEN 2 4280 SKUDENESHAVN 941 63 906 arvid@nornes.org  vara
Karmøylista Inger Anne Vikre DR. JENSENS VEG 37 A 4280 SKUDENESHAVN 992 72 873 in-anvik@online.no vara
Karmøylista Jan Jonassen KVEDNAVEGEN 14 4280 SKUDENESHAVN 90517160 jjo@umoeindustries.com vara
Karmøylista Rune Skådel SYREVÅGVEGEN 39 4280 SKUDENESHAVN 47299680 runeskaadel@gmail.com vara
Kristelig Folkeparti Alf Magne Grindhaug VARNAVIKVEGEN 5 4280 SKUDENESHAVN 90027226 alf.magne.grindhaug@libris.no valgt
Kristelig Folkeparti May Synnøve Rygh BÅSHUSVEGEN 49 4276 VEAVÅGEN 93025662 maysynnove@hotmail.com valgt
Kristelig Folkeparti Josefine Anna Halvorsen ØSTREMLIA 7 A 4250 KOPERVIK 46779897 josefinehalvorsen@gmail.com valgt
Kristelig Folkeparti Johnny Stangeland URVEGEN 31 4276 VEAVÅGEN 97068633 joh-sta@online.no valgt
Kristelig Folkeparti Mads Pedersen SKARSVEGEN 42 4276 VEAVÅGEN 97167629 madpee@gmail.com valgt
Kristelig Folkeparti Yngve Eriksen MUSSDALSVEGEN 6 4270 ÅKREHAMN 90607271 yngve.eriksen@hydro.com vara
Kristelig Folkeparti Merete Håstø Albertsen ÅRABROTVEGEN 9 4270 ÅKREHAMN 41181002 merete.albertsen@outlook.com vara
Kristelig Folkeparti Josef Malvin Nilsen AUSTRE VEAVEG 205 4276 VEAVÅGEN 91880352 josefm-n@online.no vara
Kristelig Folkeparti Jostein Myklebust TVEITHOLMVEGEN 31 4275 SÆVELANDSVIK 90604443 jmyklebust@me.com vara
Kristelig Folkeparti Kåre Bakkevold DOVAFJELLSVEGEN 12 5542 KARMSUND 90533302 kare.bakkevold@haugnett.no vara
Kristelig Folkeparti Mirijam Ånensen Jakobsen VEAMYR 30 4276 VEAVÅGEN 45853560 mirijamjakobsen@gmail.com vara
Kristelig Folkeparti Sigve Medhaug PLASSVEGEN 11 4270 ÅKREHAMN 99612779 sigve.medhaug@gmail.com vara
Kristelig Folkeparti Alf Olav Rossland KVEDNAVEGEN 9 4280 SKUDENESHAVN 95413789 alf.olav.rossland@gmail.com vara
Miljøpartiet De Grønne Nils Wergeland Krog KALSTØVEGEN 108 A 4264 KVALAVÅG 90050815 nilswkrog@gmail.com  valgt
Miljøpartiet De Grønne (Fritatt 20.09.2021) Niklas Pannagel Grindvold LANGEHAUGVEGEN 12 4264 KVALAVÅG 99430607 npgdesign@gmail.com valgt
Miljøpartiet De Grønne  (Fritatt 20.09.2021) Elisabeth Kalstø 4264 KVALAVÅG vara
Miljøpartiet De Grønne   (fast fra 20.09.2021) Dag-Helge Rønnevik ÅRHAUGBAKKEN 9 5541 KOLNES 95401616 daghelgerh@hotmail.com vara
Miljøpartiet De Grønne Maria Kalstø 4264 KVALAVÅG 98826725 mariakalstoe@gmail.com vara
Miljøpartiet De Grønne Emilie Sørensen TVEITHOLMVEGEN 4 4275 SÆVELANDSVIK 90596077 emilies.1996@gmail.com vara
Miljøpartiet De Grønne Jon Espeset PEREDALEN 10 4250 KOPERVIK 41232772 jespeset@hotmail.com vara
Miljøpartiet De Grønne Jorunn Elise Omland Kvamme PORTABAKKEN 14 5541 KOLNES 95163207 jorunnomdal@hotmail.com
Miljøpartiet De Grønne Norunn Hauge KALSTØVEGEN 108 A 4264 KVALAVÅG 90580942 norunnhauge@gmail.com
Senterpartiet Tor Asle Grønningen KYRKJEVEGEN 111 4260 TORVASTAD 91374744 torasle@hagia.no valgt
Senterpartiet Wenche Lindtner PEDER SKEIEVEGEN 13 4262 AVALDSNES 98 24 20 83 wli@karmoy.kommune.no valgt
Senterpartiet Jens Inge Ve MEDHAUGSVINGEN 9 4270 ÅKREHAMN 90508760 jens.inge.ve@hydro.com valgt
Senterpartiet Ragnar Vikshåland STEMMEMYR 79 5542 KARMSUND 47628295 ragnviks@gmail.com valgt
Senterpartiet Marit Sandve Risdal SANDVEGARDEN 12 4272 SANDVE 90135004 m-risdal@online.no vara
Senterpartiet Anne Grete Hegerland Naley HØYNESVEGEN 92 B 4280 SKUDENESHAVN 99275051 agnaley@gmail.com vara
Senterpartiet Olaug Vikingstad VIKINGSTADVEGEN 99 4260 TORVASTAD 909 33 272 sakres@online.no vara
Senterpartiet Gunnar Amland AUSTRE VEAVEG 212 4276 VEAVÅGEN 41549306 Gunnar.amland@sjomannsforbundet.no vara
Senterpartiet Siv Elin Walland Ve MEDHAUGSVINGEN 9 4270 ÅKREHAMN 98463039 sieve1972@gmail.com vara
Senterpartiet Ørjan Fjellkårstad SANDSKEIVEGEN 74 4270 ÅKREHAMN 95 22 80 57 orjan_fjellk@hotmail.com vara
Senterpartiet Karl Magnus Kirkhus PORTABAKKEN 25 5541 KOLNES 97661518 mkirkhu@online.no vara
SV – Sosialistisk Venstreparti Odd Magne Brandt Hansen – fritak fra 19.09.2022 ØSTREMNESVEGEN 23 4250 KOPERVIK 45432831 oddhan2402@karmoyskolen.no  valgt
SV – Sosialistisk Venstreparti (innvalgt for SV) Marianne Sol Levinsen – (Rødt) MUNKHAUGVEGEN 17 4262 AVALDSNES 41663315 mariannesol1@hotmail.com valgt
SV – Sosialistisk Venstreparti Hilde Karine Slotnes – fast fra 19.09.2022 TUASTADVEGEN 35 5545 VORMEDAL 47883497 hilde.slotnes@fo.no vara
SV – Sosialistisk Venstreparti Oddmund Paulsen STØLAVEGEN 37 4270 ÅKREHAMN 91749969 oddm-pau@online.no vara
SV – Sosialistisk Venstreparti Liv Mette Strømme AUSTBØVEGEN 36 5542 KARMSUND 454 37 124 livmette@gmail.com vara
SV – Sosialistisk Venstreparti Nina Lønning Førland NORNESVEGEN 43 4250 KOPERVIK 45000359 nina.lonning@gmail.com vara
SV – Sosialistisk Venstreparti Geir Allan Stava ODDEMYRVEGEN 39 4270 ÅKREHAMN 926 49 079 geirallan@gmail.com vara
Venstre Asbjørn Eik-Nes SPANNAVEGEN 663 5546 RØYKSUND 915 88 191 asb-eik@online.no valgt
Venstre Øivind-Andreas Kolstø STØLSMYRVEGEN 134 5542 KARMSUND 45433913 oivind@klinikk-selsaas.no vara
Venstre Solrun Gjerdevik SPANNHELGELANDVEGEN 31 5542 KARMSUND 90602467 solrun.gjerdevik@gmail.com vara
Venstre Magnar Jordåen STORASUNDVEGEN 585 A 4260 TORVASTAD 41303404 magjord@gmail.com vara
Venstre Ingvald Frøyland Dahl BJØLLEHAUGVEGEN 47 5545 VORMEDAL 94155278 i-f-dahl@online.no vara